EL FALINDA İŞARET PARMAĞI NASIL YORUMLANIR ?

0
84

El falında dikkat edilmesi gereken bir çok unsur vardır. Avuç içimizde bulunan çizgilierin hepsinin bir anlamı vardır, sadece avuç içimizdeki çizgiler değildir el falına bakım yapılırken , elimizin şekli elimizin ince ve ya kalın oluşu ve bunun yanında parmaklarımız elbette. Parmaklarımızın uzunluğu kısalığı ,parmakların birbirine oranları ve daha bir çok etken vardır, el falına bakan kişi bunların hepsini yorumlayarak kişi hakkında bilgiler elde edip kişiye söyler. Avuç içimizdeki çizgiler kalp çizgisi hayat çizgisi ve kader çizgisi olarak belirgin üç çizgi vardır. Bunlara bakılarak kişinin karakteri, hayatında nelerin önemli olduğu ,iş ve çalışma hayatı aşk hayatı hakkında bilgiler edinilebilir. Bunların yanı sıra kişinin amaçları hedefleri ve kaderi hakkında da bilgi sahibi olunur.

El falına bakılırken avuç içimizde tepecikler bulunur. Bu tepeciklerin de yine anlamları bulunmaktadır. Bunların en en belirgin olanları ise Venüs Merkür tepecikleridir. Yine bu tepecikler de kişi hakkında bilgi vermektedir. Daha önce belirttiğimiz gibi parmakların da önemli bir yeri vardır el falına bakılırken , parmakların uzunlukları parmak sıraları ve birbirlerine göre orantıları önemlidir. El falı dediğimiz bu fal türünde sol el den bakılarak yapılır. Sol elin avuç içine bakılır. Parmaklara bakacak olursak eğer, parmakların en uzunu olan orta parmak kaderi simgeler. Bu en uzun parmağa bakılarak kişinin kaderi hakkında bilgilere ulaşılır, kaderi hakkında bilgi edinmek istiyorsa kişi ,el falına bakan bir kişi bu en uzun olan parmağa bakarak yorum yapacaktır. Gelelim işaret parmağına, işaret parmağı maddiyatı ifade eder. Kişinin bu parmağı yüzük parmağına göre uzun ise bu kişi hayatında maddiyata ve paraya fazla değer verdiğini gösterir. Hayatında para sevgiden önce gelmektedir, kişinin hayatında maddiyat fazlaca önemli olur, paraya bu denli düşkün olan kişiler duygularıyla hareket etmek yerine mantığını kullanır ve en kısa yoldan nasıl para kazanılır ona bakar.

El falında parmaklar önemli yer tutmaktadır. El falında her çizgi her tepecik ve her parmak önemlidir. Fala bakan kişi bunları bir bütün olarak dğerlendirir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here