BÜYÜ DEVAM EDER Mİ?

0
112

Büyülerin birçok çeşidi olduğunu ve yine çok çeşitli amaçlar için yapıldığını söylemiştik. Büyüler ya iyi amaçlara hizmet etmek için yapılır ya da kötü amaçlara hizmet etmek için yapılır. İyi amaçlar yani hayırlı işler için yapılan büyülerin kimseye bir zararı olmadığı için bu büyülere ak büyü adı verilmiştir. Diğer büyü çeşidi yani kötü amaçlara hizmet eden büyüler sadece zarar vermek için yapılırlar ve bu yüzden bu büyü çeşidine kara büyü adı verilmiştir. Bu büyülerin yapılması kesinlikle tavsiye edilmemektedir, nedeni ise yapılan kara büyülerin sonucu çok etkili ve tehlikelidir, kişinin ölümüne bile sebep olabilmektedir. Bu tarz kötü büyüleri hocalar ve ya medyumlardan daha çok papazlar yapmaktadır.

Büyülerin çok çeşitli amaçları vardır. Bazen birleştirmek için yapılan büyüler bazen ayırmak için yapılırlar. İyi niyet ile yapılan büyüler çoğunlukla birleştirme içerikli olan aşk büyüleridir. Bazı büyüler ise ayırmak kişiye zarar vermek amaçlı yapılırlar, bunlara en iyi örnek ise sabun büyüsü olacaktır. Kişinin ölümüne dahi sebep olabilen bu büyü kara büyülerin içinde en tehlikeli ve etkili büyülerden biridir. Bu büyü tamamen kişiye zarar vermek içindir. Diğerleri ayırma büyüleri olarak yerlerini alabilir.

Büyü yapılışı kadar bozulması da uzmanlık ve beceri ister, yapılan büyüler kendini tekrarlar mı sorusuna gelirsek eğer, büyü hiçbir zaman kendini tekrarlamaz. Yapılan büyü bozulduktan sonra tekrar büyü yapılana kadar ortada bir büyü olmaz. Bunu diyenler yalan söylemiş olurlar, böyle bir şey söz konusu değildir. Böyle söyleyen hocalar büyüyü bozmayı becerememiş olan kişilerdir. Büyü bozulmamış ve karşıdaki kişiye bir bahane bulur ve böyle bir yalana sığınırlar. Bu sebepten büyü yapılması işlemi için alanında uzman birinden yardım almak ne kadar önemli ise bozmak ta bir o kadar uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu yüzden mutlaka alanında uzman bir hocadan ve ya medyumdan destek almak gerekir. yapılan büyü bozulduktan sonra yeni bir büyü yapılmış ise bu büyünün tekrarı anlamına gelmemektedir. Aradaki bu farkı göz önünde bulundurmak gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here